Press "Enter" to skip to content

getairhelp – uçuşlarınızdaki gecikmelerden dolayı tazminat almanıza yardım eder


Airhelp sizin uçuşlarınızda başınıza gelmiş olup da hakkınız olduğu halde herhangi bir tazminat almadığınız (çünkü haberiniz bile yoktu tazminat alabileceğinizden) hakların peşinden koşan bir firma.

Zannedersem gelir modelleri bu tazminat üzerinden komisyon almak üzerine yapılmış. Google + hesabınızla login olmanızı istiyor ki böylece google’daki e-maillerinizden uçuşlarınıza bakabilsin (tabi Türkiye’de e-mailin yüzde 90’ı hotmail, onun için Türkiye için biraz daha çaba göstermeleri gerekiyor) ki bu kullanıcı içim muazzam kolay birşey, 2 tıkla uçuşlarınızı araştırıyor.

Airhelp sayesinde neleri görmüş oluyoruz
1)  Facebook connect’e karşı hep zorluk çeken Google, ilk defa daha üstün bir hizmet sunabiliyor (facebook’da e-mail olmadığı için ve e-mail araştırma gerektirdiği için burada Google Facebook’u dövüyor)
2) Operatörler üzerlerinden geçen SMS’lerde muazzam bir kıymet olduğunu biliyorlar ama bunu nasıl değere çeviririz derlerse, Airhelp’e bir baksınlar başlangıç için
3) Firmalar çoğunlukla tek tek kişilerle uğraşmakta sorun görmüyorlar ama birileri toplu şekilde firmalara karşı koyarsa işler değişiyor ve teknoloji bunu da kolaylaştırıyor

 

 

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *