Press "Enter" to skip to content

Startup Class 17 – Donanım ürünleri nasıl inşa edilir

oscillatore stocastico opzioni binarie

mujer busca hombre xonacatlan

hombre solo en ingles como se escribe Toplam 20 serilik olan bu dersin sayfasına buradan gidebilir ve ayrıntıları görebilirsiniz. Yukarıdaki video Türkçe altyazı ile de seyredebilirsiniz (sağ alt köşede CC’nin yanındaki çarka basıp, Turkish – via Dotsub’ı seçiyorsunuz. Çıkmazsa bir kez de CC’ye basınız)

http://madanha.ir/aribos/arini/1955

http://uplaf.org/admin.php 17. Dersin konuşmacısı Hosain Rahman

Broker Recensione* Caratteristiche* Fai Trading #1: http://brothershandcarwash.com/milioster/3442: Deposito minimo 10€! Deposito: 10€ Profitto: 91%* Conto demo Gratuito di 10.000 Hosain Rahman Jawbone’un kurucusu ve CEO’su. Jawbone donanım, yazılım ve veri toplamanın kesişiminde ürünler yapıyor ve ürünlerinden bazıları Jambox ve UP.

Entrambi spendono una barca di soldi per farsi pubblicità sul web http://www.thevineyardtrail.com/kampysitaljanskiy/1763 puntando sul fatto che puoi guadagnare Giyilebilir nereye ilerliyor?
Jawbone’un fikirden üretime geçiş süreci nasıl işliyor?
İnsanlara 199 dolara neden kablosuz hoparlör satın alıyorlar?
Jawbone niye kendine has bir şirket?

One Comment

  1. http://coconutcharcoalindonesia.com/?decerko=beste-bin%C3%A4re-optionen-plattform&f74=4e […] Giyilebilir teknolojisinin nerelere gidebileceğini Startupclass’ın 17. dersinde Jawbone kurucusu ve CEO’su Hosain Rahman anlatmıştı. Bu anlattıklarında mesela UP ürünü uykunuzun gelip gelmediğini anlıyor ve araba kullanıyorsanız bunu arabaya bildiriyor gibi hayat kurtarıcı ve hayat kolaylaştırıcı bir sürü örnek vermişti. […]

click Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.