Groupahead – Grubunuz için uygulama – Tayfun Uslu Press "Enter" to skip to content

Groupahead – Grubunuz için uygulama

see url

source url

opzioni binarie sono affidabili Herhangi bir grubun parçası olduğunuzu düşünün (mesela ilkokul grubunuz, mahalle arkadaşlarınız) ve grupla arada bir iletişim kurduğunuzu düşünün. Bu grup üyelerinin bir kısmı Facebook’ta, bir kısmı instagram’da, onun için herkese erişmek kolay değil.

free online dating without membership

here Peki hepsinin cebine bir uygulama koysanız ve bu uygulama üzerinden iletişim kursanız. Diyeceksiniz, whatsapp var. Ama whatsapp’da olmayan özellikler varsa, mesela bir davet için LCV, üyeleri görebileceğiniz bir ekran olsa, böyle bir şey denemek ister misiniz?

ae rencontre

http://www.visionarywebsite.com/?kiolsa=come-giocare-a-trading-in-simulazione&f87=26 İsterseniz, yapılmışı var. Groupahead sizin için bir uygulama çıkartıyor ve bunu grup üyeleri indirip kullanmaya başlayabiliyor. Kendi grubunuza ait bir iletişim uygulaması.  İleri vakitlerde ödeme alt yapısı da koymayı planlayan Groupahead (mesela aidatları ödemek için) grup arası çok rahat bir iletişim sunmaya çalışıyor.

http://palaceestate.ro/ro/properties/apartament-de-lux-cu-3-camere-de-vanzare-langa-parcul-cismigiu-cp127312/ 10 üyeye kadar denemesi bedava, haberiniz ola.

buy viagra in goa

http://avpsolutions.com/blog/author/credit-card-processing/page/7/ Comments are closed.

valsartan hydrochlorothiazide amlodipine 5mg