Press "Enter" to skip to content

Ofis İhtiyaçlarını Otomatik Hale Getirme – Hivy

Ofis ortamında çalışırken birçok şeye ihtiyacımız olabiliyor. Bir kalem olabilir, yeni bir defter, kahve bitmişse ilave kahve, bilgisayar’ın internetini düzeltmek, vs…

Böyle bir sorun olduğu zaman birden çok kişiye bu ihtiyaçları bildirebildiğimiz gibi, birden çok kişi de bu ihtiyaçları kaydedip, siparişlerini verip, takiplerini sağlamakla yükümlü olabiliyor. Halbuki “bir hizmet olsa, bütün bu süreç otomatik hale gelse ne güzel olurdu” diyenlerdenseniz, HIVY bu işi otomatik hale getirmeye çalışıyor.

Hivy Y Combinator‘ün 2017 Kış şirketlerinden biri olup, istek ve sipariş sürecini basitleştirmeye çalışıyor. Mesela sarf malzemesi isteklerini hali hazırdaki satıcılardan hallediyor. Mesela Hivy Türkiye’de olsa, ofiste çalışırken birşey eksik olunca, Hivy uygulamasına bildirirdiniz, orada şirkette gerçekten o malzeme yoksa, Avansas veya Ofix’e siparişleri geçip, en kısa zamanda o malzemelerin elinize geçmesini sağlardı. 3-5 kişilik şirkette bunu biz elle yaparız belki diyebilirsiniz ama şirket büyüdükçe bu süreçlerle uğraşmak için belli bir vakit harcamakta gerekli olabiliyor.

Bu arada Türkiye’de olsa diyorum ama belki hali hazırda da vardır. İşleri kolaylaştıran her uygulama güzel bir uygulamadır.

Herkese kolaylıklar

Comments are closed.